Od roku szkolnego 2017/2018 działamy na Platformie  eTwinning realizując z placówkami oświatowymi z krajów Europy wspólne projekty edukacyjne. Pierwszym naszym projektem realizowanym na eTwinning był Międzynarodowy Dzień Kropki. Kolejnym "Folklór v materskej skole".

https://youtu.be/2yrvfJse-8I 

eTwinning został zainaugurowany w 2005 roku jako główna akcja Programu eLearning Komisji Europejskiej, a od 2014 roku jest ściśle związany z Erasmus+, programu Unii Europejskiej wspierającego edukację, szkolenia, inicjatywy młodzieżowe oraz sportowe. Centralne Biuro Akcji eTwinning kierowane jest przez European Schoolnet, międzynarodowe partnerstwo 31 europejskich Ministerstw Edukacji pracujących dla szkół, nauczycieli i uczniów z całej Europy nad rozwojem uczenia się. Na szczeblu krajowym eTwinning wspierany jest przez 38 Narodowych Biur Kontaktowych Programu eTwinning.

Wcześniej:

W roku szkolnym 2014/2015 prowadziliśmy współpracę z przedszkolem w Równem na Ukrainie. W ramach tej współpracy wymienialiśmy się korespondencją, pracami plastycznymi dzieci. Poznaliśmy zabawy, zainteresowania naszych kolegów z Ukrainy, poznaliśmy organizację ukraińskiego przedszkola. Zorganizowaliśmy Dzień Ukraiński w naszym przedszkolu.

To adres przedszkola w Równem:

Дошкільний навчальний заклад
(ясла-садок) №2 поглибленого
інтелектуального розвитку
Рівненської міської ради,
33010 м.Рівне,
вул. Дубенська, 46-Б