Miło mi Państwa poinformować, że przepis naszej szefowej kuchni Pani Agaty Majewskiej na Krupnik z kaszy pęczak został umieszczony w publikacji wydanej przez m.st. Warszawa Dzielnicę Targówek stanowiącą podsumowanie konkursu Tu zaczyna się Warszawa, tutaj dziecko dobrze jada.

Konkurs został ogłoszony przez Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy jako jeden z pomysłów w ramach kampanii Wiem, co jem prowadzonej przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy we współpracy z Centrum Komunikacji Społecznej i Wydziałem Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW.

Drugi przepis naszej szefowej kuchni zamieszczony w w/w publikacji Ryba pieczona z cukinią otrzymał nagrodę.

Laureatce życzę smacznych pomysłów na zdrowe żywienie naszych dzieci.

Dyrektor przedszkola

Krupnik
Krupnik
Ryba pieczona
Ryba pieczona

W 2014 r. w V edycji konkursu kulinarnego Tu zaczyna się Warszawa, tutaj dziecko zdrowo jada pod hasłem: Czy gryczana, czy perłowa każda kasza smaczna, zdrowa  ,nagrodę otrzymał przepis naszej nauczycielki "Słodko-kwaśna kaszka manna". Gratulujemy autorce!

21 przepisów uczestników konkursu, w tym 4 przepisy z naszego przedszkola zostały zamieszczone w publikacji wydanej przez Dzielnicę Targówek.

Zobacz przepisy:

Okładka
Okładka
Tarta 1
Tarta 1
Kaszka
Kaszka
Naleśniki
Naleśniki
Packi
Packi
Tarta
Tarta

 W VII edycji konkursu kulinarnego  "Tu zaczyna się Warszawa, tutaj dziecko zdrowo jada" pod hasłem "Królowie zdrowia - z mórz i rzek", w roku szkolnym 2016/2017 wzięli udział nasi pracownicy: nauczycielki Ewelina Gościniak, Ewelina Kania i szefowa kuchni Agata Majewska.
Nagrodzony został przepis "Burgery rybne" autorstwa Eweliny Gościniak. Nagrodzonej gratulujemy pomysłu. Wszystkie przepisy zostały zamieszczone w publikacji stanowiącej podsumowanie konkursu.
Królowie zdrowia
Królowie zdrowia
Dorsz duszony w warzywach
Dorsz duszony w warzywach
Burgery rybne
Burgery rybne
Przekładana sałatka z łososiem
Przekładana sałatka z łososiem