W naszym przedszkolu, tak jak w innych placówkach oświatowych w Polsce ruszyła po raz kolejny akcja "Góra Grosza". 

Jej celem  jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Zachęcamy do udziału w akcji poprzez przynoszenie tzw. grosików, czyli monet o małym nominale, począwszy od 1- groszówek, a skończywszy na 50 - groszówkach. Jeżeli zechcą Państwo przekazać monety o większej wartości, to oczywiście również z radością je przyjmiemy :) Każda grupa ma swój pojemnik, do którego dzieci będą wrzucały przyniesione monety. 

Na koniec zostaną one przeliczone i przekazane organizatorowi akcji. Suma zebranych pieniędzy zostanie podana Państwu na koniec zbiórki. Dla dzieci z grupy, która uzbiera największą kwotę przewidziana jest nagroda. 

Czas trwania akcji: od 26 października 2020 do 31 maja 2021 roku.

link do strony organizatora:

http://towarzystwonaszdom.pl/gora-grosza/xxi-edycja/