Grupa I Żółta, parter dzieci 3 letnie pracuje w godzinach:

poniedziałek 07:30-16:30, wtorek 06:30-17:00, środa 07:30-17:00, czwartek 07:30-17:00, piątek 07:00-17:00

kontakt do nauczycieli:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grupa II Pomarańczowa, parter dzieci 3 letnie pracuje w godzinach:

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek 08:00-16:00, środa 06:30-16:00

kontakt do nauczycieli:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grupa III Niebieska, piętro dzieci 4 letnie pracuje w godzinach:

poniedziałek 06:30-17:00, wtorek 07:30-17:00, środa 07:00-17:00, czwartek 07:00-17:00, piątek 06:30-17:00

kontakt do nauczycieli:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grupa IV Czerwona, piętro dzieci 4 letnie pracuje w godzinach:

poniedziałek 08:00-16:30, wtorek, środa, czwartek, piątek 08:00-16:00

kontakt do nauczyciela:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grupa V Brązowa, parter dzieci 5 letnie pracuje w godzinach:

poniedziałek 07:00-16:30, wtorek, środa, piątek 08:00-16:00, czwartek 06:30-16:30

kontakt do nauczycieli:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grupa VI Zielona, piętro dzieci 5 letnie pracuje w godzinach:

poniedziałek-piątek 08:30-15:30

kontakt do nauczyciela:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


kontakt do psychologa:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna nr 13
ul. J. Odrowąża 19
03-310 Warszawa
Tel/Fax: 0-22 811-05-22, 0-22 811-26-46

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Mając na uwadze zalecenia GIS, prosimy Rodziców o przyprowadzanie i odbieranie dzieci z przedszkola w godzinach pracy grup, w miarę możliwości nie przekraczając godzin kończących pracę grup.

Ze względów organizacyjnych godziny pracy grup mogą ulec zmianie. Informacja zostanie podana w systemie iprzedszkole, na tablicy ogłoszeń w szatni przedszkola oraz na stronie internetowej przedszkola.

Kontakt z nauczycielami poprzez skrzynki pocztowe. Kontakt z przedszkolem poprzez iprzedszkole, tel. 22 8110648 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Szanowni Rodzice, przyprowadzając dziecko do przedszkola prosimy pamiętać o obowiązku posiadania maseczki zakrywającej usta i nos, dezynfekcji rąk przed wejściem do budynku przedszkola (dozownik z płynem wisi przed wejściem). W szatni dziecięcej może znajdować się określona ilość rodziców/dzieci, pracownik przedszkola będzie to monitorować i regulować. Może się zdarzyć konieczność poczekania chwili krótszej lub dłuższej na wejście z dzieckiem do budynku przedszkola. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego 1,5 m względem siebie i pracowników przedszkola.

Wyznaczona została przestrzeń do której w godzinach przyprowadzania i odbierania dzieci rodzice mogą wejść (szatnia dziecięca, schody prowadzące na poziom parteru). Wejście dla rodziców na hol na parterze i piętro jest wyłączone.

Pierwsze dni będą trudne dla nas wszystkich. Prosimy przygotować dzieci na samodzielne lub pod opieką pracownika przedszkola wchodzenie do sal.

Ważne: Dzieci przyprowadzane są do godz. 08:30. O godz. 08:30 przedszkole jest zamykane i pracownik przedszkola dezynfekuje szatnię dziecięcą, poręcze itp.


Do przedszkola przyprowadzane są zdrowe dzieci, bez oznak infekcji górnych dróg oddechowych. Dzieci przyprowadzają opiekunowie bez oznak infekcji dróg oddechowych, których domownicy nie przebywają na kwarantannie, w izolacji domowej lub izolacji. Dziecko lub dzieci przyprowadza 1 opiekun dorosły. Dzieci nie przynoszą do przedszkola żadnych zabawek oraz zbędnych przedmiotów. Prosimy o przestrzeganie w drodze do i z przedszkola aktualnych przepisów dotyczących zachowania się w przestrzeni publicznej.


Szanowni Rodzice, rozmawiajmy z dziećmi o profilaktyce zachorowań, o potrzebie zakrywania ust przy kaszlu/kichaniu, o konieczności zachowania dystansu, unikania kontaktu z rówieśnikami twarzą w twarz, uczmy dzieci wysmarkiwania nosa i dokładnego mycia rąk, wskazujmy dzieciom zagrożenia jakie pojawiają się przy braniu palców i zabawek do buzi. To zawsze jest aktualne.

Nam, pracownikom przedszkola zależy aby dzieci przychodziły do przedszkola zdrowe i zdrowe z niego wychodziły.


Ważne: Prosimy zadbać o to, by nauczyciele mieli aktualne telefony do szybkiego kontaktu z rodzicami.


http://edukacja.warszawa.pl/aktualnosci/22369-zasady-bezpieczenstwa-w-szkolach-od-wrzesnia


Procedura organizacji pracy przedszkoli prowadzonych przez m.st. Warszawę od 1 września 2020 r. i postępowania prewencyjnego pracowników oraz rodziców/opiekunów prawnych w czasie zagrożenia epidemicznego-sierpień, 2020 r.


https://www.gov.pl/web/edukacja/wytyczne-przeciwepidemiczne-glownego-inspektora-sanitarnego-z-25-sierpnia-2020-r-dla-przedszkoli-oddzialow-przedszkolnych-w-szkole-podstawowej-i-innych-form-wychowania-przedszkolnego-oraz-instytucji-opieki-nad-dziecmi-w-wieku-do-lat-3