Jak co roku, w styczniu w przedszkolu będziemy prowadzić zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku nasze wolontariuszki pani Ewelinka i pani Magda będą obecne w holu szatni we wtorek 07.01.2020r. w godzinach 08:00-09:00 oraz w środę 08.01.2020r. w godzinach 15:00-17:00. Na uczestników czekają gofry i pierniczki, zestawy pierwszej pomocy przedmedycznej, koszulki firmowe WOŚP, kalendarze i inne gadżety. Na darczyńcę czeka postać Jerzego Owsiaka wykonana techniką handmake przez panią Magdę z autografami Jerzego Owsiaka i Moniki Olejnik. Zainteresowanych zapraszamy do piątku bezpośrednio do nauczycielek prowadzących, grupa II Pomarańczowa i III Niebieska.

Nasze przedszkole bierze udział w WOŚP już 10 raz. Przez te lata zebraliśmy ponad 12 tysięcy złotych!

Zapraszamy do udziału.