Serdecznie zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt. „Dziecko w czasach pandemii i zdalnej edukacji”.

Wykład w formie on-line odbędzie się 15 marca b.r. o godz. 18:00.

Spotkanie poprowadzi dr Aleksandra Piotrowska - pracownik naukowy Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP w Warszawie. Oprócz pracy naukowej i doradztwa dla rodziców i nauczycieli współpracuje jako społeczny doradca z Rzecznikiem Praw Dziecka i Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Zajmuje się także propagowaniem wiedzy psychologicznej, współpracując w tym zakresie jako ekspert z prasą, a także ze stacjami radiowymi oraz telewizyjnymi. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych i popularyzatorskich.

Zapraszamy na naszego FB gdzie zamieszczone zostały filmiki przedstawiające przedszkolne sale oraz film z udziałem Mai i Wojtusia.