Informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 do wszystkich warszawskich przedszkoli publicznych opublikowane są na stronie Biura Edukacji: Dla ucznia i rodzica -> Rekrutacja -> Przedszkolaki

Przeczytaj klauzulę informacyjną dla rodziców kandydatów do przedszkola

Wydłużenie rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych (ogólnodostępnych i integracyjnych) w szkołach podstawowych.

Rodzice, którzy nie zarejestrowali wniosków w systemie i nie przesłali ich do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru będą mogli to zrobić w terminie do 23 kwietnia br. Możliwość rejestracji wniosków w systemie rekrutacyjnym zostanie ponownie uruchomiona 30 marca br. o godz. 13.00. Do 23 kwietnia br. przedłużono również termin na uzupełnienie braków we wnioskach już złożonych.

Dokumenty można przesyłać na adresy mailowe placówki. Nie trzeba dostarczać ich osobiście.

Rodzice, którzy już złożyli wnioski nie muszą ponownie ich składać.