• 05 grudnia obchodzimy Dzień Wolontariusza.
  • Do przedszkola uczęszczają dzieci z dietami eliminacyjnymi.

• Zbieramy plastikowe nakrętki dla Żoliborskiego Stowarzyszenia Dom-Rodzina-Człowiek oraz zużyte baterie dla Organizacji Odzysku Reba SA, wspieramy schroniska dla zwierząt.

• W każdej grupie organizowane są warsztaty plastyczne dla rodziców i dzieci.

• W każdej grupie realizowany jest projekt "Rodzice czytają dzieciom".

• Starsze dzieci jeżdżą na wycieczki plenerowe, do teatrów lalkowych, na wystawy i w różne ciekawe miejsca.

• 27 listopada każdego roku na wesoło obchodzimy dzień imienin naszego przedszkola.

• W sierpniu 2010 r. na terenie przedszkola, z udziałem naszych dzieci został nagrany spot reklamowy do Społecznej Kampanii ZAWAŁcz o swoje serce, realizowany przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne. Twarzą Kampanii był aktor Krzysztof Stelmaszyk.

spot

• 11 marca 2013 r. odwiedziła nas ekipa TVP 2, która nagrywała materiały do programu Pytanie na śniadanie - W poszukiwaniu przedszkola idealnego.