Szanowni Rodzice.

Od poniedziałku 15.04.2019r. przedszkole wznawia funkcjonowanie. Dziękuję Rodzicom za zrozumienie sytuacji i zorganizowanie opieki nad dziećmi w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Dyrektor Przedszkola Ewa Maciejewska-Kamionek

Pobierz druki dla rodziców chcących skorzystać z płatnego 80% zasiłku opiekuńczego:

Pobierz druk ZAS-36 oświadczenie o sprawowaniu opieki nad dzieckiem w wieku do lat 8

Pobierz druk Z-15A wniosek o zasiłek opiekuńczy z powodu sprawowania opieki nad dzieckiem

dane adresowe przedszkola: Przedszkole nr 157 Przedszkole z Serduszkiem, 03-203 Warszawa, ul. Bazyliańska 10

Zobacz pismo Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Targówek do Rodziców

Wszystkie informacje podawane są na bieżąco na stronie Biura Edukacji www.edukacja.warszawa.pl. Na wszelkie pytania Rodziców odpowiadać będzie miejska infolinia nr 19115 oraz infolinia Dzielnicy Targówek nr 22 4438 641 lub 49.