Warsztaty ekologiczne 2018r.

Warsztaty sfinansowane przez Wydział Ochrony Środowiska Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w ramach realizacji przez przedszkole Dzielnicowego Programu Edukacji Ekologicznej.

Grupa  II Pomarańczowa

Grupa III Niebieska

26.02.2018r. wtorek od godz. 09:00, w przedszkolu

Warsztat o żabach. Słuchamy głosów i malujemy żaby ulepione z masy tzw. zimnej porcelany. Poznajemy i uczymy się rozpoznawać po wyglądzie i wydawanych odgłosach następujące gatunki żab występujących na Mazowszu. Grzebiuszka ziemna, Kumak nizinny, Rzekotka drzewna, Ropucha szara, Żaba jeziorowa, Żaba trawna, Żaba moczarowa.

27.03.2018r. wtorek  PGR Bródno, przejazd autobusem MZA

Grupa IV Czerwona  godz. 09:30 Wełna, mleko, pierze skąd się te produkty bierze czyli kilka słów o produktach pochodzenia zwierzęcego

Grupa V Brązowa godz. 10:00   Co w trawie bzyczy czyli kilka słów o owadach błonkoskrzydłych

Grupa VI Zielona godz. 12:00 Sowie opowieści

Zebranie z rodzicami 20.02.2018r.

Zapraszamy rodziców na zebrania grupowe we wtorek 20 lutego 2018r. godz. 17:00.

Warsztaty teatralne

Zapraszamy dzieci na warsztaty teatralne prowadzone w naszym przedszkolu przez aktorów, twórców Akademii Teatralnej Przedszkolaka w dniach

21.02.2018r. środa godz. 12-13 grupa IV Czerwona, VI Zielona

23.02.2018r. piątek godz. 11-12 grupa IV Czerwona, V Brązowa

Oczyszczacze powietrza w salach

W trosce o zdrowie przedszkolaków m.st. Warszawa sfinansowało zakup oczyszczaczy powietrza w warszawskich przedszkolach. W naszym przedszkolu oczyszczacze zamontowane są w każdej z 6 sal. Mają efektywnie poprawić jakość wdychanego przez dzieci powietrza. Filtry: HEPA i węglowy pozwalają na usunięcie w 99,97% zanieczyszczeń, takich jak pyłki, alergeny, wirusy, bakterie, zarodniki i pleśnie a także zanieczyszczenia chemiczne i organiczne, smog i nieprzyjemne zapachy. Oczyszczacze pracują również w trybie cichym, co nie będzie wpływało na poziom hałasu w sali i nie będzie zakłócało drzemki poobiedniej najmłodszym dzieciom.

Druk upoważnienia do odbioru dziecka z przedszkola

obowiązujący w roku szkolnym 2017/2018

Instrukcja aktywacji karty w systemie iprzedszkole

pobierz instrukcję aktywacji karty w systemie iprzedszkole